Coolhousing

Coolhousing logo

Společnost Coolhousing je významným tuzemským poskytovatelem serverhousingu, dedikovaných i virtuálních serverů a souvisejících služeb. Provozuje vlastní datové centrum na Vinohradské třídě v centru Prahy.

copywriting, konzultační služby v public a media relations

Praha.cz

Logo Praha.cz

Webový portál o životě v Praze s turistickými informacemi, pozvánkami na kulturní akce i interaktivní mapou, která vás navede do restaurací, na místa vhodná pro piknik nebo dokonce k pozorování světlušek.

copywriting, konzultační služby v public a media relations

Česká debatní společnost

Logo Česká debatní společnost

Nezisková organizace zabývající se mimoškolním vzděláváním a volnočasovými aktivitami mládeže. S Českou debatní společností dlouhodobě spolupracujeme na dobrovolnické a sponzorské bázi.

corporate identity, weby, sociální média, public a media relations, reklamní obrazovky

Microsoft

Logo Microsoft

Největší a nejvýznamnější výrobce softwaru (Windows, Office, Skype), klíčový hráč v oblasti cloudových technologií (Windows Azure) a známý výrobce počítačových periferií a zábavních zařízení (XBox, Surface).

copywriting
 

PayPal

Logo PayPal

Nejvýznamnější světový poskytovatel online plateb pro koncové uživatele vlastněný společností Amazon. PayPal je jedoduchým nástrojem pro platby vašim přátelům či v online obchodech.

copywriting, lokalizace webu, public a media relations, PPC reklama

Sexshopp.cz

Logo Sexshopp.cz

Online obchod s erotickými pomůckami a souvisejícím zbožím. Prodává široký sortiment hraček různých značek a cenových relací, pravidelně publikuje články o novinkách na trhu a provozuje rodinu tématických webů.

copywriting, správa webu
 

ADK

Logo Asociace debatních klubů

Asociace debatních klubů je nezisková organizace zabývající se mimoškolním vzděláváním a volnočasovými aktivitami mládeže. Byla průkopníkem debatování v ČR a dodnes organizuje prestižní soutěž Debatní liga.

corporate identity, sociální média, public a media relations